أسعار الشحن إلى أوروبا

BİZ KİMİZ

Port East şirketi, Türkiye'nin nakliye lideridir

Hava, deniz veya kara taşımacılığı alanında en iyi ve en hızlı nakliye ve gümrükleme hizmetlerini sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca Türkiye’ye ve Türkiye’den tüm malları ithal ve ihraç etmekte ve şirket en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Hedefimiz her zaman tüm müşterilerimizi memnun edecek seviyeye ulaşmak ve İstanbul’un en önemli nakliye şirketlerinden biri olarak kalmak ve öyle devam etmektir.

Görüşümüz

Türkiye ile Arap ülkeleri arasındaki ticaret

hareketini kolaylaştırmanın yanı sıra, mevcut en iyi fiyat tekliflerini sunmak için tüccarların veya alıcıların karşılaştığı zorlukları kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Nakliye firmaları ile ne kadar sıkıntı çektiğinizi çok iyi bildiğimiz için ve Türkiye’nin en önemli nakliye firmalarından biri olmaya devam etmek için, gönderilerinizin güvenliğini sıkı ve kalıcı çalışmaları göz önünde bulundurarak bu firmayı size özel olarak oluşturduk. Satın alma aşamasından, malın size gelişine kadar yanınızda olacağız.

GÖREVİMİZ

Gönderileriniz emin ellerdedir.

İstanbul’da nakliye firması arıyorsanız öncelikle gönderilerinizin güvenliğini sağlayan ve garanti eden bir firma arıyor olmalısınız. Port East olarak, gönderilerinizi size güvenli ve sağlam bir şekilde ulaştırma hedefinize ulaşmamızı sağlayan tüm güvenli araçları, yüksek nitelikli ve deneyimli kadroları sağlamak bizim önceliklerimizin arasına koyduk. Her türlü mal gönderimi yapabilirsiniz (araba nakliyesi, mobilya nakliyesi, VS……..)

Bizim takım

07

Fatih Poyraz

Operasyon Memuru

Lojistik bölümü mezunu Lojistik alanında 2019’dan beri çalışmakta.

06

bülent öztürk

ürün tedarik ve pazarlama

İş idaresi bolumü mezunu Çeşitli şirketlerde satın alma uzmanı

05

Hasan ALasaad

Satış Sorumlusu

Halep Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu 2016 yılında satış alanında çalışmaya başlamıştır.

04

Muhammad Nour Srouji

İdari İşler Sorumlusu

İktisat Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Mezunu Halkla ilişkiler ve idari işler alanında uzman

03

Şadi Talipoğlu

Kurucu Ortak - Finans Müdürü

Bilgisayar mühendisliği mezunu Türkiye ve Suudi Arabistan'da çok sayıda şirketin kurucu ortağı

02

Muhammed Hallak

Kurucu Ortak - CEO

İstanbul'da “Yeni Yüzyıl” Üniversitesi'nden lojistik mezunu 2019 yılında ticaret ve lojistik hizmetleri alanında çalışmaya başlamıştır.

01

Huseen Sroje

Kurucu Ortak - CEO

Harita mühendisi, Halep Üniversitesi mezunu 2015 yılında ticaret ve lojistik hizmetleri alanında çalışmaya başlamıştır. Birçok şirketin kurucu ortağı