أسعار الشحن إلى أوروبا

Nihai fiyat, gönderinizin ağırlığına ve boyutuna bağlıdır. Nakliye ücretini nakliye hesaplayıcı aracılığıyla tahmin edebilirsiniz. Tüm uluslararası taşıyıcılar, nakliye talebini tamamlarken gönderinin tam maliyetini belirler.

Port East’e ödenen gönderilerin gönderim fiyatına gümrük vergileri dahil değildir. Gümrük ücretleri bir ülkeden diğerine farklılık gösterir ve gümrük ücretleri hakkında bir tahmin almak için gümrük ücretleri hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz. Ülkenizdeki gümrük vergileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen ülkenizdeki gümrük idaresi ile iletişime geçin.

Dünya Gümrük Örgütü tarafından geliştirilen ve birleşik sistem olarak adlandırılan çok amaçlı uluslararası bir eşya adlandırma yöntemidir. Herhangi bir emtiaya uygulanan harç yüzdesini bilmek için kullanılır. Belirli bir emtianın faslını, kalemini ve gümrük ücretinin yüzdesini belirlemenin tek yoludur. Gümrük kalemlerini içeren bir tablodan oluşur, alt kalemleri, sayısal kodları, bölüm notları, fasıllar ve genel kurallar 176’dan fazla ülkenin veya gümrük birliğinin tanımlarına temel olarak kullanılan evrensel bir dildir ve 104 ülkesi vardır. Uluslararası anlaşma.

Hızlı sevkiyat ve mümkün olan en kısa sürede varış arzunuz varsa, dünyadaki tüm havalimanlarına ve şehirlere günlük ve düzenli uçuşlarımız olduğu için ideal seçiminiz hava taşımacılığı olacaktır. Ancak gönderileriniz mal, malzeme, miktar ve büyük ebatlarda ise ve yeterli zamanınız varsa, o zaman en iyi seçiminiz, mal taşımada konteyner taşımacılığına dayanan, mal ve ağır ekipman barındırma kabiliyeti ile öne çıkan deniz taşımacılığıdır. Ki bu uçakların sağlayamadığı bir şey, ayrıca gemiler uzak ülkelere ulaşıyor. Bu nedenle, Port East ister tam yükler FCL ister LCL segmentleri olsun, uluslararası nakliye hattı gemilerini kullanan çoğu limana deniz taşımacılığı konusunda uzmanlaşmıştır ve burada, malların boyutuna, türüne ve doğasına ve teslimata uygun farklı boyut ve türlerde konteynerler sağlıyoruz. Arabalar için deniz taşımacılığında seçkin hizmetlerimize ek olarak dünyanın tüm şehirlerine ve limanlarına. Ancak nakliye ve nakliye, örneğin Körfez İş birliği Konseyi ülkeleri ve Orta Doğu gibi birkaç komşu ülke arasındaysa, malları, malzemeleri ve arabaları taşımak için en iyi seçiminiz kara taşımacılığıdır, çünkü biz geniş bir nakliye filosu sağlıyoruz. Hedefiniz nerede olursa olsun nakliye operasyonlarına kolaylıkla yardımcı olan çeşitli kamyonlar. Port East ayrıca, gıda maddelerinin günlük olarak esnek bir şekilde taşınması için frigorifik nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca, özel araçlarınızı taşımak için çeşitli boyutlarda araç taşıyıcı filomuz bulunmaktadır.

Gümrükleme, tacir ile gümrük departmanı arasındaki bağlantıdır; burada gümrükleme şirketi aracı olarak tacirin sevkiyatı ile ilgili tüm belgeleri yürürlükteki gümrük kanunlarına göre malların gümrükleme işlemlerine devam etmek için gümrük merkezine sunar. Port East Lojistik Hizmetleri, gümrükleme hizmetlerini diğer gümrükleme firmaları ile iş birliği içinde sağlamaktadır.

Uluslararası standart konteynerlerin kapasitesi, 20 fit uzunluğa sahip standart konteyner olan (TEU) (Yirmi fitlik eşdeğer Birimler) cinsinden ölçülür veya başka bir deyişle, konteynerler kullanılarak sevk edilen malların hacminin bir ölçüsüdür. Standart gemiler ve tankerlerdeki küresel kargo navlun birimine eşittir: 20 fit uzunluğunda ve 7,8″ genişliğinde ve 7,9″ yüksekliğinde, yaklaşık 32 metreküp hacim

Malların bir depodan müşteriye taşınması gibi bir noktadan diğerine fiziksel hareket ve nakliye süreci, malların imalatını ve paketlenmesini takip eder ve nakliye veya lojistik şirketi tarafından kontrol edilir. İşinize başladığınızda, ürünlerinizi kendiniz göndererek maliyetleri azaltmak isteyebilirsiniz. Ancak işiniz büyüdükçe, mallarınızın nakliyesini kendiniz halledemeyeceksiniz! Bu durumda uzman ve seçkin bir nakliye şirketi kullanacaksınız. Nakliye, kat edilen mesafeye ve gerekli teslimat hızına bağlı olarak çeşitli şekillerde olabilir, en uygun maliyetli tip kara nakliyesidir, ancak en yavaş nakliye türüdür ve indirimli standart nakliye, nakliye süreleri ise 10 gün veya Tatil varsa daha fazla sürebilir. Ekspres gönderilerde ise hava yolu kullanılmaktadır ancak bu tür en pahalı olanıdır ve uluslararası gönderiler söz konusu olduğunda gönderiler deniz yoluyla gönderilebilir ve maliyet genellikle çok etkilidir ve 6 hafta veya bazı durumlarda daha uzun sürebilir.